Kültür Mahallesi, Ord. Prof. Dr. Sebastiana Lagona Cad. No: 20, D: 4 Aliağa / İzmir
Telefon
WhatsApp

Biz kimiz?


Güzellik ve bakım serüveninize PodoSem de başlayabilirsiniz! Hijyen ve güvenin vermiş olduğu sıcaklıkta tüm ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz! Bizler enerjik ekibimiz ve alanında tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla İzmir Aliağa da başladığımız ve sizlerin deneyimleriyle çoğalttığımız güzellik ve bakım hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

PodoSem El ve Ayak Bakım Merkezi, kadınlar için güzellik, bakım ve yenilenmeyi, seçkin ve kaliteli olanaklarla geliştirip sunarken, kadınları güncel teknolojinin olanaklarıyla da tanıştırır.

Bakım ve güzelliği kadınlar için sürdürülebilir bir fayda haline getirirken kadınlar için değer yaratır. Çözüm odaklı çalışarak müşterilerine en güvenli çözümleri üretir. Güzellik ve Bakım alanındaki ihtiyaçları, doğru bir analizle tespit eder ve müşteri memnuniyetini esas alır. Böylece PodoSem El ve Ayak Bakım Merkezi, tüm müşterileriyle yaşam boyu sürecek bir ilişki kurar.

Müşteri beklentileri doğrultusunda kendini sürekli geliştirerek yeniler. Konforlu bakım ve güzellik hizmetleriyle kadınları buluşturur. Kendi faaliyet alanında hizmet veren kuruluşlara öncü olmayı hedefler.

Vizyonumuz

Güzellik ve Bakım alanına giren tüm konularda, günümüz teknolojisinin ve bilgisinin sağladığı her türlü yöntem ve cihazları kullanarak kendimizi geliştirmek, girişimci ve yenilikçi bir kuruluş olmak, faaliyet gösterdiğimiz alanda ilk tercih edilen marka haline gelerek en seçkin hizmetleri sunmak vizyonumuzun temelini oluşturur.

Hedeflerimiz

İnsanları yeniliğe ve güzelliğe taşıyacak tüm bakım ve güzellik planlarının mimarı olmak. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetler sunmak. Müşteri ve ekibimize değer katarak onların memnuniyetini sağlamak. Sürekli artan müşteri memnuniyeti ve müşteri sayısıyla büyümek ve değerini artıran bir kuruluş olmak. Faaliyet gösterdiği alanlarda teknolojik yeniliklerle sürekli gelişmek.

Podosem El Ayak Bakım Merkezi